Blue GlassObwoluty do maszyn Heidelberg ze specjalną folią Blue Glass tzw. Blue Glass CONVERTED JACKET w formatach dopasowanych do danego typu maszyny.

Zapobiegają odkładaniu resztek farby na cylindrze przekazującym, przez co eliminują brudzenie i odbijanie farby na papierze.Blue Glass CONVERTED JACKET wyposażone są w specjalne uchwyty montażowe.

Blue Glass CONVERTED JACKET są gotowe do założenia na cylindrach transferowych, w miejsce dotychczas stosowanych siatek Super Blue lub chromfolii.

Cena między 104 a 325 euro w zależności od maszyny. Specjalny papier przeciw odbijaniu farby do stosowania na cylindrach transferowych w maszynach offsetowych
   

 Wzrastające prędkości z jakimi pracują współczesne maszyny offsetowe powodują, że zadrukowany papier przechodzi pomiędzy cylindrami transferowymi zanim wyschnie na nim farba.

Cena: 35 euro za 1mb


SPEED-paper zapobiega odkładaniu farby na cylindrach transferowych i brudzeniu druków SPEED-paper dzięki wyjątkowej fakturze powierzchni gwarantuje wysokiej jakości druk i redukuje ilość makulatury do minimum

SPEED-paper stanowi tańszą alternatywę w stosunku do folii SPEED-Film

SPEED-paper
dostarczamy w formatach lub w roli (szer.1150mm)

SPEED-paper dostarczamy wyłącznie w wersji nieprzylepnej

UWAGA! Poniewaz SPEED PAPER jest nieprzylepny, może być zakładany na cylinder transferowy wyposażony w specjalne szyny mocujące lub przy użyciu taśmy twustronnie klejącej.
 Specjalna folia przeciw odbijaniu farby do stosowania na cylindrach transferowych w maszynach offsetowych
   

 Wzrastające prędkości z jakimi pracują współczesne maszyny offsetowe powodują, że zadrukowany papier przechodzi pomiędzy cylindrami transferowymi zanim wyschnie na nim farba.Cena: 64 euro za 1mb samoprzylepny
Cena: 57 euro za 1mb nieprzylepny


SPEED-film zapobiega odkładaniu farby na cylindrach transferowych i brudzeniu druków
SPEED-film dzięki wyjątkowej fakturze powierzchni gwarantuje wysokiej jakości druk i redukuje ilość makulatury do minimum
SPEED-film Odznacza się wyjątkową trwałością i odpornością na większość zmywaczy do maszyn.
SPEED-film dostarczamy w formatach lub w roli (szer.1050mm)
SPEED-film dostarczamy w wersji:
samoprzylepnej
nieprzylepnej

Uwaga:
SPEED FILM samoprzylepny musi być nakładany na odtłuszczoną i suchą powierzchnię cylindra.
SPEED FILM nieprzylepny, może być zakładany na cylinder transferowy wyposażony w specjalne szyny mocujące lub przylejony przy użyciu taśmy dwustronnie klejącej.
*Podana cena netto, bez podatku VAT. Ceny w Euro przeliczane wg kursu Banku Zachodniego WBK SA z dnia wystawienia Faktury.

Oferta jest ważna 1 miesiąc.

Mapa dojazdu i dane kontaktowe


L&M Print - Mapa dojazduF.H.U. L & M
ul. Dworcowa 35/4
41-902 Bytom
tel/fax (032) 281-92-74
tel. kom. 0601-471-899, 0601-527-024
e-mail: lmprint@kki.pl

e-mail: poligrafiabytom@wp.pl